Apie mus

– Tvenkinių kasimas, valymas, gilinimas;
– Sklypų formavimas, lyginimas;
– Pagrindo ruošimas keliams, takams, aikštelėms, šaligatviams;
– Žvyras, smėlis, skalda ir kitos medžiagos su pristatymu;
– Juodžemis, bei gruntas su pristatymu;
– Ekskavatoriaus ir savivarčių paslaugos, bei nuoma;
– Krovinių pervežimo paslaugos visoje Lietuvoje;
– Profesionalios konsultacijos.

 

UAB „Naujoji Prekyba“ įsikūrusi Šakiuose sėkmingai veikia nuo 2012 m. Per šį laiką sukaupta patirtis ir puoselėjami ryšiai leidžia pasiūlyti Jums konkurencingą kainą, bei aukštos kokybės paslaugas.

Didžioji dalis medžiagų tiekiama iš Jurbarko karjerų, tačiau bendradarbiajame is su kitais karjerais. Transporto paslaugas atliekame visoje Lietuvoje, o kasimo darbus – Šakių, Jurbarko, Raseinių, Vilkaviškio, Marijampolės ir Kauno rajonuose.

Esant poreikiui pristatome inertinių medžiagų produkciją ir iš Lenkijos karjerų. Galime pasiūlyti itin platų pasirinkimą ir tinkamiausią produkciją už optimalią kainą. Konsultuojame ir padedame rasti sprendimus geriausiam rezultatui pagal Jūsų poreikius. Esame lankstūs ir atviri deryboms. Čia ir dabar sprendžiame iškilusias problemas, palaikome ilgalaikius, bei glaudžius santykius su nuolatiniais klientais. Dirbame tiek su B2C tiek su B2B sektoriaus klientais.

Ilgametė patirtis – Profesionali komanda – Punktualumas – Lankstumas

 

UAB „Naujoji Prekyba“ – socialiai atsakingas verslas neabejingas visuomeniniam gyvenimui. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys.

Nuo 2022 metų finansiškai remiame Ukrainos gynybą, prisidedame prie humanitarinės pagalbos nukentėjusiems nuo karo veiksmų.

 

UAB „Naujoji Prekyba“ – patikimos paslaugos, kuriomis lieka patenkinti visi mūsų klientai!

Mūsų darbo principai

  • Savo klientus vertiname! – Šioje srityje turime daugiau nei 10-ties metų patirtį, todėl galime užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Savo klientams randam palankiausius sprendimus kiekvienam individualiai.
  • Esame visada pasirengę padėti – Iškilus klausimams visada galite tikėtis gauti kokybiškas konsultacijas kurių metu patarsime kokias medžiagas geriausia rinktis Jūsų projektui.
  • Esame patikima įmonė – visada stengiamės, kad klientai savo užsakytas medžiagas gautų sutartu laiku, o medžiagų kiekis ir kokybė atitiktų užsakyta.

Turite klausimų? Susisiekite!