Asfalto drožlės

Asfalto drožlės naudojamos kelio tiesimui, duobių užpylimui. Gerai trombuojasi, gaunasi tvirtas paviršius. Maltu asfaltu užpilamos seno, suirusio asfalto duobės. Taip pat tinka naujo kelio paviršiaus tiesimui. Vidutinis drožlių stambumas 0/32 mm. Galime pristatyti ir smulkesnės arba stambesnės frakcijos. Minimalus užsakymas 1 tona. Pristatymas ir prekyba Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Maltas betonas

Maltas betonas dažniausiai naudojamas kelių tiesimui arba aikštelių įrengimui. Gerai trombuojasi, gaunasi tvirtas paviršius. Maltą betoną laiko kokybišku tuomet, kai jame nėra per daug smulkių dalelių, armatūros ar kitų metalų. Minimalus užsakymas 1 tona. Pristatymas ir prekyba Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Žvyras

Kelinis žvyras – naudojamas kelių tiesimo darbuose. Dėl molio priemaišų gerai trombuojasi. Stambumas 0/32 mm arba 0/45 mm. Betonavimui skirtas (plautas) žvyras – naudojamas statybose: betonavimas, tinkavimas, drenažas. Stambumas 0/4 mm arba 0/32 mm. 0/4 frakcijos žvyras dažniausiai naudojamas šildomų grindų betonavimui, trinkelių klojimui, betono gaminiams, ploniems betono paviršiams kur reikia lygumo. Sijotas 0/2 mm…

Smėlis

Fliuvoglacialinis smėlis – naudojamas smulkiagrūdžių, akytųjų ir silikatinių betonų, skiedinių ir sausų statybinių mišinių, stogo dangų ir keraminių medžiagų gamyboje, taip pat kelių tiesimui, melioracijai ir apželdinimui. Dėl jame esančių molio priemaišų gerai trombuojasi. Aliuvinis smėlis – dar vadinamas „Nemuno smėlis“, išgaunamas iš Nemuno upės krantų. Pralaidus vandeniui vandeniui (molio priemaišų nėra), tad  tinka naudoti…

Skalda

Dolomito skalda labai gerai trombuojasi. Dažniausiai naudojama kelių tiesimui, aikštelių, trinkelių pagrindų įrengimui. Žvirgždo skalda gaminama 8/16mm, 16/22mm, 22/32mm, 32/45mm, 0/32 mm ir 0/45mm stambumo. 0/32 ar 0/45 milimetrų stambumo skalda naudojama pagrindų įrengimui, kai tuo tarpu smulkesnė – kelių, aikštelių ar takų paviršiams. Minimalus užsakymas 1 tona. Pristatymas ir prekyba Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Žvirgždas

Žvirgždas – 4/16mm ir 16/32 mm frakcijos neskaldyti, plauti akmenukai skirti gėlynų, kapų puošimams, takeliams ar panašiems darbams. Daug kur galima naudoti vietoj skaldos. Nelabai tinkami naudoti kelių, aikštelių paviršiams, nes nesusiguli, raičiojasi. Taip pat, taikomas betono gamybai, takams, kelių tiesimui, dekoravimui, kraštovaizdžiui. Minimalus užsakymas 1 tona. Pristatymas ir prekyba Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Atsijos

Granito, žvirgždo arba dolomito 0/2 mm ar 0/5 mm frakcijos atsijos dažniausiai naudojamos statybose, tiesiant takus, pagrindus trinkelėmis arba tarpų tarp trinkelių užpildymui. Minimalus užsakymas 1 tona. Pristatymas ir prekyba Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Juodžemis

Molis naudojamas sklypų, kelių sukėlimui. Gaunasi geras, kietas paviršius, o medžiaga – pigi. Gruntas naudojamas duobių užpylimui, sklypo formavimui, užpilti pamatus ar išlyginti sklypą prieš tiesiant veją. Durpinga žemė naudojama šilauogėms, avietėms, daržams, kapavietėms, kambarinėms gėlėms. Yra atlikti rūgštingumo matavimai. Kompostas sumaišytas su juodžemiu – šiltnamiams, daržams, augalams. Žemesnės kokybės juodžemis – vejai, apželdinimo darbams,…